oszczędzanie prądu w domu

Ochrona środowiska naturalnego to chwytliwe hasło, które w ostatnich latach stało się znacząco nadużywane. Z tego też względu warto jest docenić te firmy, które rzeczywiście dbają o stan środowiska i prowadzą działania mające na celu zmienić stan postrzegania podejścia do środowiska w społeczeństwie. Coraz więcej osób, które jest świadome problemu ochrony środowiska, ale także kierujących się stanem własnego portfela sięga po rozwiązania firmy Vastra.

Oszczędzanie prądu w domu – System Vastra

oszczędzanie prądu w domu

oszczędzanie prądu w domu

Stworzenie systemu smart home, opartego o rozwiązania firmy Vastra nie jest najtańszym krokiem, ale z całą pewnością w dłuższej perspektywie ten finansowy wysiłek się opłaca. Decydując się na zamontowanie systemu inteligentnych gniazdek firmy Vastra otrzymujemy oszczędności sięgające nawet poziomu 30% ilości pobieranego prądu. Przekłada się to oczywiście bezpośrednio na uzyskiwane oszczędności finansowe.

Gniazdka elektryczne firmy Vastra to ponadto pełny dostęp użytkowników do monitoringu zużywanej energii. Raporty można oglądać w czasie rzeczywistym, ale także w tył, bez problemu wracając do poprzednich okresów, w których zamontowane były systemy inteligentnego wyposażenia. Mając wszystkie gniazdka elektryczne w domu podpięte do systemu smart home uzyskujemy dostęp do zapisów z niemal każdego miejsca na ziemi, jedynym kryterium jest dostęp do wi-fi.

Kolejne zalety gniazdek firmy Vastra to możliwość tworzenia harmonogramów zużycia prądu. Dowolne urządzenie podłączone do inteligentnego gniazdka firmy Vastra, można zaprogramować tak, aby włączało się i wyłączało w określonych godzinach czy dniach w tygodniu. Jednocześnie każdy użytkownik mający dostęp do aplikacji wspierającej system smart home, ma pełny wgląd w statystyki określające pobór prądu i kontrolę kosztów. Dzięki temu możliwe jest tworzenie przewidywań kosztów, jakie czekają nas w przyszłości.