podłogówka rzeszów salon

Ogrzewanie podłogowe to system, który jest obecnie znacznie bardziej popularny od standardowych grzejników ściennych. Zdecydowana większość osób budujących swoje domy decyduje się zamontować podłogówkę przynajmniej w niektórych pomieszczeniach. Ponadto rośnie liczba osób, które ogrzewanie podłogowe instalują w swoich domach czy mieszkaniach przy okazji remontów. Skąd bierze się popularność tego rozwiązania, jakie są jego zalety i wady? Gdzie kupić ogrzewanie podłogowe w Rzeszowie?

Zalety ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe to system, który posiada szereg istotnych zalet. Przede wszystkim jest to system niezwykle komfortowy. Ciepła podłoga błyskawicznie zapewnia przyjemne uczucie ciepła, które rozchodzi się naturalne od stóp do głowy. Poza komfortem użytkowym ogrzewanie podłogowe nie powoduje ruchu powietrza, który przenosi kurz – jest to więc rozwiązanie korzystne dla alergików.

Ekonomia ogrzewania podłogowego – czy to się opłaca?

Wiele osób rozważających montaż ogrzewania podłogowego zastanawia się nad kwestiami jego ceny – zarówno montażu jak i eksploatacji. Wiele zależy w tym aspekcie od systemu. Ogrzewanie podłogowe wodne jest nieco droższe w instalacji niż tradycyjne grzejniki, jednak jego eksploatacja jest tańsza co sprawia, że podłogówka zwraca się po kilku latach. Nieco inaczej prezentuje się sytuacja związana z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym. Ze względu na wysokie ceny energii elektrycznej eksploatacja tego systemu jest droższa niż w przypadku podłogówki wodnej. Z tego powodu wiele osób decyduje się na ten system posiadając jednocześnie panele fotowoltaiczne, które generują prąd ze słońca.

Ogrzewanie podłogowe – salon pokazowy w Rzeszowie

Firma Sander System otworzyła na terenie Rzeszowa pierwszy salon pokazowy dla klientów indywidualnych. W budynku przy ulicy Rejtana 67 będą mogli spotkać się Państwo z doradcami, którzy polecą najlepsze rozwiązania grzewcze. Salon pokazowy w Rzeszowie będzie posiadał również showroom prezentujący różne instalacje i różnice między nimi. Zapraszamy!