Projekt ogrzewania podłogowego

Pompa ciepła jednym z rozwiązań grzewczych

Projekt instalacji ogrzewania podłogowego z pompą ciepła

Projekt instalacji ogrzewania podłogowego z pompą ciepła

Pompa ciepła charakteryzuje się oszczędnością i wydajnością. Za rachunki zapłacisz mało, a i koszty użytkowania urządzenia okażą się bardzo niskie. Wszystko za sprawą pozyskiwania energii cieplnej z otoczenia, bo właśnie na takiej zasadzie działają pompy ciepła. Na polskim rynku grzewczym dostępnych jest kilka podstawowych rodzajów tego urządzenia, działających na zasadzie pozyskiwania energii z powietrza, wody czy ziemi.

Efektywność całego systemu grzewczego i jego wpływ na ogólne finanse domostwa zależy jest od odpowiedniego rozplanowania. Dlatego też najlepiej zasięgnąć w tym przypadku porad specjalistów, projektantów. Będziemy wtedy pewni, że nie popełniliśmy błędu w doborze, a całość instalacji zewnętrznej wykonana będzie poprawnie.

Tanie ogrzewanie podłogowe jako instalacja wewnętrzna

Wewnątrz domu powinno znaleźć się miejsce na umieszczenie pompy ciepła, która współpracować może z ogrzewaniem grzejnikowym, jak i z ogrzewaniem podłogowym, niskotemperaturowym. Dzięki właściwościom podłogówki (niskie zużycie czynnika grzewczego, dopasowanie do konkretnych wymogów użytkownika, możliwość precyzyjnego sterowania, także w poszczególnych pomieszczeniach), pomaga ona zaoszczędzić na ogrzewaniu.

Darmowe projektowanie ogrzewania podłogowego w Rzeszowie

Jeśli jesteś zdecydowany na instalację ekonomicznego i ekologicznego rozwiązania grzewczego, jakim jest podłogówka, lub dopiero poszukujesz alternatyw, zgłoś się do nas. Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz projekt instalacji ogrzewania. Przekonaj się, że warto bez względu na to, czy planujesz remont starszego budynku czy mieszkania lub dopiero będziesz budował swój dom od podstaw.