Nożyce do rur Rzeszów

Nożyce do cięcia rur

Precyzyjne cięcie rury PEX/AL/PEX lub innego rodzaju będzie ułatwione poprzez wykorzystanie profesjonalnych nożyc wyprodukowanych właśnie do tego przeznaczenia. Dzięki nim rury instalacyjne ogrzewania podłogowego nie zgniatają się w miejscu przecięcia, nie jest konieczne wykorzystanie kalibratora (można wykorzystywać go jedynie asekuracyjnie i dla pewności).

Zakres średnic rur, które mogą być obrabiane przez wspomniane nożyce: od 3 do 42 mm. Inwestor lub też monter do wyboru będzie miał narzędzie wyposażone w ostrze teflonowe, lub bardziej profesjonalne ostrze stalowe (w standardzie):

  • Parametry techniczne profesjonalnych nożyc z ostrzem stalowym – wymiary to 235 mm x 114 mm x 26 mm, waga to 453 g;
  • Parametry techniczne nożyc z ostrzem teflonowym – wymiary to 194 mm x 93 mm x 26 mm, waga to 326 g;

Zamów profesjonalne nożyce i inne narzędzia do obróbki rur

Nożyce do rur

Nożyce do rur

Wśród innych przydatnych narzędzi i akcesoriów do obrabiania rur przydatnych w trakcie instalacji systemów grzewczych, chłodzących i in. wymienić można chociażby obcinak do rur miedzianych, gratownik, wszelkiego rodzaju czyściki, szczotki czy też kalibrator do rur służący do przywracania rurom PEX/Al/PEX ich właściwego kształtu po cięciu.

Jeśli chcesz zamówić wybrane narzędzia do cięcia rur, inne akcesoria lub elementy służące do układania podłogówki w wybranym systemie (albo też zamówić usługę jego montażu), skontaktuj się z nami. Polecamy się również w zakresie sporządzenia darmowej wyceny ogrzewania. W międzyczasie możesz poczytać również o innych zagadnieniach przez nas poruszanych na blogu, w tym: kotły kondensacyjne, kompletne instalacje grzewcze, rozdzielacze do ogrzewania podłogowego.